برای ایرانیان پرتالی است متمرکز به جغرافیای گردشگری که این جغرافیا بستر مناسبی برای توسعه سایر بانکهای اطلاعاتی از قبیل مشاهیر و بزرگان هر شهر و بررسی آثار آنها و بانکهای اطلاعاتی مثل، خدمات و گردشگری که شامل غذاهای محلی،سوغات،صنایع دستی،بازار،صنعت،اکوتوریسم می باشد.با فرستادن عکس،سفرنامه،فیلم کوتاه،گذاشتن کامنت در آخر هر مطلب و معرفی شغل یا کار خود در آن منطقه، و با به اشتراک گذاشتن این مطالب به توسعه صنعت توریسم کشور کمک کرده باشیم
پنج شنبه ٢٧ تير ١٣٩٨
جستجوی پیشرفته   جستجوی وب
گردشگری
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
عضویت
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 3102
 بازدید امروز : 2168
 کل بازدید : 57972841
 بازدیدکنندگان آنلاين : 10
 زمان بازدید : 2.6963
روستای‌ هرزویل

روستای‌ هرزویل

روستای‌ هرزویل

عمر روستای‌ استثنایی‌ هرزویل، براساس‌ مدارک‌ معتبر، بیش‌ از ۱۰۰۰ سال‌ می‌باشد و درنزدیکی‌ شهر منجیل‌، واقع است. ناصرخسرو، شاعر نام‌آور ایران‌؛ به‌ این‌ روستا سفر کرده‌ و از آن‌ در سفرنامه‌ خود سخن گفته است‌.

در این‌ روستا، درخت‌ سرو کهنسالی‌ به‌ قدمت‌ روستا وجود دارد که‌؛ هر ساله‌، بسیاری از مردم‌ از آن دیدن می‌کنند. آرامگاه‌ آقا سید محمود مرندی‌ و امام‌زاده‌ ابراهیم‌، که‌ مورد توجه‌ مردم‌ هستند، در این‌ روستا واقع هستند. زیباترین‌ فضاهای‌ روستایی‌ کشور، در سرزمین‌های‌ شمالی‌ ایران‌ و از جمله‌ در استان‌ گیلان‌، ایجاد شده اند قابلیت‌های‌ گردشگری‌ ملی‌ و جهانی‌، دارند.

منابع:

http://100raz.com

http://anthropology.ir

گردآورنده:

فاطمه ملک میرزایی