برای ایرانیان پرتالی است متمرکز به جغرافیای گردشگری که این جغرافیا بستر مناسبی برای توسعه سایر بانکهای اطلاعاتی از قبیل مشاهیر و بزرگان هر شهر و بررسی آثار آنها و بانکهای اطلاعاتی مثل، خدمات و گردشگری که شامل غذاهای محلی،سوغات،صنایع دستی،بازار،صنعت،اکوتوریسم می باشد.با فرستادن عکس،سفرنامه،فیلم کوتاه،گذاشتن کامنت در آخر هر مطلب و معرفی شغل یا کار خود در آن منطقه، و با به اشتراک گذاشتن این مطالب به توسعه صنعت توریسم کشور کمک کرده باشیم
يکشنبه ٠٢ آبان ١٤٠٠
جستجوی پیشرفته   جستجوی وب
گردشگری
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
عضویت
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 2479
 بازدید امروز : 1372
 کل بازدید : 62817584
 بازدیدکنندگان آنلاين : 4
 زمان بازدید : 1.2713
رودخانه قرناوه

رودخانه قرناوه

اين رودخانه از دامنه شمال شرقي كوه شاهانه و دامنه غربي كوه آودار در پنجاه و سه كيلومتري شمال شرقي كلاله و هشتادو سه كيلومتري شمال شرقي گنبد كاووس سرچشمه مي‌گيرد و رو به سوي غرب از دره شمالي كوه شاهانه عبور مي‌كند.

در روستاي غرب با رودخانه اسماعيلك مخلوط مي‌شود و پس از مشروب ساختن روستاي كريم ايشان به سوي جنوب غربي و غرب جريان مي‌يابد. در روستاي چاتال با رودخانه چقليق مخلوط مي‌شود و رو به سوي جنوب غربي، روستاهاي «علي‌قپان» و «قپان» را مشروب مي‌سازد و در روستاي «پشي» با رودخانه شور دره درهم مي‌آميزد.

سپس روستاي علي‌بيگ را مشروب نموده و در روستايي به نام «سيت» با رودخانه كركل دره مخلوط مي‌شود و پس از مشروب نمودن روستاي شيخ در جنوب غربي روستاي گوكچه به رودخانه گرگان رود مي‌پيوندد.

منبع:

http://www.hamshahrionline.ir

 گردآورنده:

حسین تجلی زاده خوب